Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

0
32 views

Evlilik teklifi etmeyi planlayan ya da uzun bir ilişki yaşadığını, her şeyin yolunda gittiğini ve hem kendisinin, hem de sevdiği kadının evlilik kurumuna girmesinin hazır olduğunu düşünen erkekler, bir kuyumcuya giderek hemen yüzük bakmaya başlarlar. Bakılan yüzük genelde tektaş yüzük modelleri arasından tercih edilse de bazı erkekler de başka tarzda hediye yüzükler bakmaktadır.

Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Evlilik teklifi ederken isterseniz; hediye edebileceğiniz bir yüzük, isterseniz de; tektaş yüzük modeli satın alın, bu noktada önemli olan detay yüzüğün ölçüsüdür. Yüzük ölçüsü erkeklerin kimi zaman korkulu rüyasıdır. Kuyumcuya gidip uygun bir tektaş yüzük modelini beğenirler; ancak, yüzük ölçüsü sorusuna gelince o anda kaynar sular başlarından aşağıya iner.

Siz de kuyumcuya gittikten sonra böyle kötü sürprizler ile karşılaşmak istemezseniz; yapmanız gereken çok basit. Evlilik teklifi edeceğinize karar verdikten sonra daha önce sevgilinizin aynı parmağına takarak kullandığı yüzüğünü alın ve kuyumcuya gidin. Orada özel  yöntemler ile yüzüğün ölçüsü alınacaktır. Sonra da siz; o ölçüye uygun tektaş yüzük alabileceksiniz.

CEVAP VER