7 Taş Pırlanta Nedir?

0
50 views

Pırlanta modelleri gün geçtikçe kendisini geliştirmeye ve bir yandan da farklılık oluşturmaya devam ediyor. Bayanlar son zamanlarda altının pahalanmasından ötürü altın takı modellerini tercih etmek yerine; ışıltısı ile göz dolduran ve kendilerine ekstra bir hava kattıklarını düşündükleri pırlanta modellerine yönelmektedirler. Sizler de her bayan gibi pırlanta hayranıysanız; o halde 7 yaş pırlanta yüzük modelleri dikkatinizi çekecektir.

7 Taş Pırlanta Nedir?

7 taş pırlantanın genel olarak görünümünden söz etmek istiyoruz. Bu yüzüklerde inanılmaz bir asalet görüntüsü ile birlikte her kıyafet ya da saç kombini ile de uyum sağlayabilecek farklılık bulunmaktadır. Uyum sağlayan yapısı sayesinde bayanların kalbini fetih eden 7 taş pırlantalar gözde konumunda.

Bu senenin yeni trendi olarak sıfat takabileceğimiz 7 taş pırlanta modellerinin üzerinde aynı boyda 7 farklı pırlanta taşı bulunmaktadır. Bu yüzden de bayanlar kimi zaman alyans yerine bu tarz pırlanta modellerini de tercih edebilmektedirler. Üstelik alyanslara göre daha şık duruş sergileyen pırlantalar adında da geçtiği üzere pırıl pırıl parlamaktadır.

CEVAP VER