Tektaş Yüzük Büyütme ve Küçültme İşlemi

0
139 views

Evlilik teklifi esnasında, Sevgililer Günü’nde, doğum günü törenlerinde, Kadınlar Günü’nde ya da Anneler Günü’nde alacağınız binlerce hediye alternatifi bulunmasına rağmen; sevdiğiniz kişiden ya da oğlunuzdan, kızınızdan gelen tektaş yüzük hediyesi sizi adeta mest eder. Bu yüzden de bayanlar takılara her ne kadar düşkün olsalar bile; sorularını genellikle tektaş üzerinden sormaktadırlar.

Tektaş Yüzük Büyütme ve Küçültme İşlemi Nasıl Yapılır?

Tektaş bir yüzük hediyesi aldınız ya da kendinizi ödüllendirmek istediğiniz bir esnada kuyumcuya giderek kendinize tektaş yüzük hediyesi verdiniz. Bu gibi durumlarda yüzüğü bir süre kullandıktan sonra değişen; vücut yapısı nedeni ile yüzükte küçülmeler ya da genişlemeler meydana gelebiliyor. Sorunlar karşısında bayanlar ise; ne yapması gerektiğini henüz bilmiyor.

Bugünkü yazımız sayesinde öğreneceğiniz yöntemlerin yardımı ile büyüyen tektaş yüzüklerini küçülttürebileceksiniz, küçük gelen yüzüklerinizi ise; parmağınıza uygun olarak büyüteceksiniz. Kuyumcular tarafından geliştirilen teknikler sayesinde; büyük gelmeye başlayan tektaş yüzükler kesme yardımı ile parmağınızın ölçüsüne uyarlanıyor. Küçük gelen yüzükler ise; esnetilme yöntemi kullanılarak büyütülüp size teslim ediliyor.

CEVAP VER