Vav Harfli Takılar

0
26 views

Kimi zaman manevi duygular ile karşımıza çıkan, kimi zaman da sadece maddi yatırımlar amacı ile kullandığımız takı modellerinden söz ettik. Ancak bugün sizlerle birlikte maneviyat açısından önemli olan dini yansıması daha fazla karşımıza çıkan takılardan söz edeceğiz. Bunlardan bir tanesi sizin de tahmin ettiğiniz üzere; Vav harfi bulunan takı modelleri olmaktadır.

Vav Harfli Takıların Özellikleri Nelerdir?

  • Vav harfli takıların en belirgin özellikleri arasında dini yönden bizi simgelemesi ve hatta temsil etmesi yer almaktadır. Bu yüzden de takı satın alırken mutlaka dini duygularla almaya özen gösteriniz. Vav harfli takılar sadece dini duygusu fazla olan kişilerin tercih ettikleri arasında değil; aynı zamanda taşıdığı anlamı sevenlerin de ilk seçimleri arasındadır.
  • Vav harfi yapısı gereği ile; İslam’da yer alan imanın şartlarını ifade etmektedir. 6 farklı şarta tekabül ettiğinden İslamiyeti benimseyen herkesin kullanabilecekleri arasındadır.
  • Vav harfi kullanarak hazırlanan takılar arasında; kolyeler, küpeler ve bileklikler yer almaktadır. Siz de bunlardan bir tanesini seçebilirsiniz.

CEVAP VER