Takıların Bıraktığı İzlerden Kurtulmak

0
30 views

Çok sevdiğimiz ancak yakışmasına rağmen; vücudumuzda çeşitli izler bırakan bazı takılarla karşılaşmaktayız. Bunların başında imitasyon takılar gelir ve genellikle yeşil tonlarında renkler bıraktıklarını görürüz. Ancak bu takıların bıraktığı izlerden sıkılmanıza rağmen bir türlü takınızı çöpe atmaya kıyamazsınız. Bu tür durumlarda yapmanız gereken bazı öneriler vardır. Önerilere uyarak siz de izlerden kurtulabilirsiniz.

Takıların Bıraktığı İzlerden Kurtulmak Mümkün Mü?

Takıların bıraktığı izler yeşil renklerdedir ve örneğin imitasyon bir yüzük modelinizi takmanızın hemen sonrasında parmağınızda yeşil tonlarında bir renk gözlemleyebilirsiniz. Aynı durumu kolye modellerinde de gözleyebilirsiniz. Boynunuzda sanki yıkanmamışsınız gibi koyu yeşil tonlarında renkler görürsünüz. Bu durum özellikle yaz aylarında sıkıcı bir sonuç doğurur.

  • Vücudunuza geçen yeşil tonlarındaki bir izden kurtulmak için rengin bulaştığı bölgenizi diş macunu ile siliniz. O an için renkten kurtulursunuz.
  • Takı üzerine şeffaf tonlarda oje sürmek de teninizin boyanmamasına yardım eder. Takının üzerine şeffaf oje sürdüğünüzde oje teninize değer ve metal değmez. Bu yüzden de en etkili yöntemler arasındadır.

CEVAP VER