Mercan Hangi Burcun Taşıdır?

0
62 views

Mercan taşının oluşum koşullarına baktığımızda diğer birçok değerli taştan farklı bir oluşuma sahiptir. Su içerisinde meydana gelen ve bayanların çok ilgisini çeken mercan taşı, kendisine özel koşullar çerçevesinde bildiğimiz görünümüne kavuşmaktadır. İnsandaki kötü enerjiyi alarak nazardan koruması ile dikkat çeken mercan taşı son zamanlarda hızla tercih edilmeye başlanarak takı olarak kullanılmaktadır.

Mercan Hangi Burcun Taşıdır?

Mercan taşını almadan önce çeşitli araştırmalarda bulunan kişiler taşın hangi burçlarla uyumlu olduğunu da merak etmektedirler. Bu yüzden de taşı hangi burçların kullanmalarının daha doğru olacağını bize sormaktadırlar. Sizler için mercan taşını mutlaka kullanması gereken burçlar üzerinde çeşitli araştırmalar yaptık. Yaptığımız araştırma sonuçlarını sizinle paylaşacağız.

Mercan taşını kullanabilecek burçlar genellikle su grubu burçları olsa bile bunun haricinde ekstra uyumlu olduğu burçlar da vardır. Su grubu burçlarından; akrep, yengeç ve balık burçları ile uyumlu olan mercan taşı, diğer burçlar arasından da; boğa ve aynı zamanda da oğlak burcu ile tam bir uyum içerisindedir. Bu burçlardan biriyseniz mercan tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER