Altın Düğün Setleri

0
363 views

Düğünlerin vazgeçilmez hediyelerinden biri olan altın düğün setler, 2016 yılında da yepyeni modelleri ile karşımıza çıkmakta. Sezon modasında en çok tercih edilen altın setler ile yeni evlenecek çiftlere ve gelin adaylarına en güzel hediye olarak görülüyor. Peki Altın Düğün Setleri modellerinden en çok tercih edilenler hangileridir?

Düğünlerin olmazsa olmazı olan bileziklerden sonraki en önemli bir diğer takı modeli set olan takılardır. Taşlı Takı Setleri, Taşsız Takı Setleri, Su Yolu Takı seti, İncili Takı Setleri model olarak da sıkça tercih edilen modeller arasındadır.

inci-set

İnci Set Modelleri
İnci Set Modelleri

Düğün setlerinin özenle seçilmesinin de ayrı bir önemi vardır. Fotoğraf çekimlerinde, dış çekimlerde, düğün salonunda gelinliği tamamlayan bir takı olduğu için şık ve zarif durması açısından da modeline dikkat edilmelidir. Eskisine göre daha çok minimal yapıda takılar tercih edilmeye başlansa da hasır, kalın, burma düğün setleri de tercih edilmeye devam etmektedir.

Son zamanların en popüler altın setlerinden biri de su yolu setleridir. Küçük taşlardan oluşan hem bileklik hem kolye hem de küpe setler bu senenin en çok tercih edilen modellerinden biridir. Hediye olarak da çokca tercih edilir.

Popüler olan bir diğer düğün seti inci setlerdir. Gerçek incinin de tercih edildiği bu modellerde bazen inci taşları da kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Beyaz incinin saflığ ve güzelliği gelinliğinizi tamamlayan şık ve zarif takılardan biri olabilmektedir.

CEVAP VER