Pembe Pırlanta Satışı

0
49 views

Pırlanta deyince aklımıza genelde saf renklerde ve beyaz ağırlıklı, ışığı sayesinde herkesi kendisine çekmeyi başaran ve son zamanların en pahalı taşlarından bir tanesi gelir. Oysa pırlantanın hiç bilinmeyen ve beyaz modellerden daha değerli olan başka bir rengi daha vardır. O da tahmin edeceğiniz üzere pembe renklerdir. Pembe renkli pırlanta hiç alışık olmadığımız bir durumdur.

Pembe Pırlanta Satışı Yapılıyor Mu?

Her ne kadar alışık olmasak da dünya çapında satışa sunulan pırlanta modelleri arasında yer almayı başardı. Hatta dünyanın en dikkat çeken, en değerli bir takısı olmayı da başardı. Pembe görüntüsü sayesinde bayanları adeta mest eden bu pırlanta modeli Türkiye’deki bayanlar tarafından da merak konusu olmuş durumda.

Pembe pırlanta satışı yapan yerler ülkemizde çok sınırlı sayıda olmasına rağmen; dünya çapında yapılan satışlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Geçtiğimiz yıl İngiltere’de satışa çıkan pembe pırlanta modellerinin değerleri milyon Dolarlar niteliğindedir. Görüntüsünün hoş olduğunu kabullenen ve maddi yönden sıkıntı yaşamayan bayanların ilk tercihi diyebiliriz.

CEVAP VER