Hediyelik İsimli Kolye

0
122 views

İsim yazılı takılar, bayanların günlük hayatlarında severek kullandığı şık aksesuarlardır. Ünlü bayanların da tercih ettikleri isim yazılı takılar arasında en çok tercih edilenler ise; isimli kolye modelleridir. Son günlerin trendi olan isimli kolyeler, çok farklı tasarımlar ile sergileniyor. Bunlar arasında en çok beğenilenleri ise; hayat ağacı isimli kolyeler ve iki isimli kolyeler oluyor.

Kişiye özel isimli kolye modelleri, sevdiklerinin isimlerini gerdanında taşımak isteyen hanımların tercihidir. Yine, kendi isminizi de bu kolyelere yazdırabilir ve diğer takılarınız ile kombin yapabilirsiniz. Altın isimli kolyeler, beyaz altın ve sarı altın seçenekleri ile piyasada mevcuttur. Bunlar arasında en çok rağbeti genellikle beyaz altın isimli kolyeler görüyor. Daha modern bir görünüme sahip beyaz altın isimli kolyelerde çok detaylar da göze çarpıyor. Bunlar; nazar boncuğu, kalp, sonsuzluk, kar tanesi gibi sembollerdir. Plaka isimli kolyeler de oldukça sade ve şık takılar arasındadır.

Takı tasarımcıları; her yıl sevgililer günü temalı çok şık kolye modellerine koleksiyonlarında yer veriyorlar. Bu yılki modellerde ise; kalpli ve iki isimli kolyeler çok beğenildi. Bu kolyeler, yıldönümü ve doğum günlerinde de bayanlara hediye edilebilir. Yine; annenize anneler günü hediyesi olarak “annem “ yazılı ve isimlerinizin yazılı olduğu kolyelerden takdim edebilir ve bu özel günde annenizi mutlu edebilirsiniz. Yazımızın devamında hanımlar için yılın en trend isimli kolye modellerinden örnekleri sunuyoruz.

Hediyelik-isimli-kolye-1 Hediyelik-isimli-kolye-2 Hediyelik-isimli-kolye-3 Hediyelik-isimli-kolye-4

CEVAP VER