Alyans Modelleri

0
185 views

Evlilik kararı alan çiftlerin ölene kadar parmaklarında taşıması gereken takılara alyans denilmektedir. Genellikle sade olsa bile herkes tarafından öne çıkan ve son derece anlamı yüklü olan takılardır. Evlilik yoluna gireceklerin ve herkesin takmak istediği bu yüzüğün birçok modeli bulunmaktadır. Sizler için alyans modelleri konusunda bir araştırma yaparak aşağıya sıralamaya çalıştık.

Alyans Modelleri Hangileridir?

  • Klasik Alyans Modeli; Genellikle en fazla tercih edilen ve klasik duruş sergileyen bir alyans modelidir. Her çiftin beğendiği, özellikle de zarif yapılı parmaklara sahip olan çiftlerin ilk tercihi konumundadır
  • Kalın Profilli Alyans Modeli; Daha kalın ve daha fazla maden içeren alyanslardır. Bu yüzüğe önden baktığınızda ya da yan profilden incelemeye aldığınızda kalın görünmektedir.
  • Sarı ve Beyaz Altınlı Alyans Modeli; Takılarda altın kullanılmak istenildiğinde sadece sarı altınlar tercih edilmemektedir. Hem beyaz, hem de sarı altınlar satılmaktadır. Tek bir alyansta bu ikisini birlikte görmek isteyenler için de seçenek vardır. Her ikisini de parmağınızda taşımak isterseniz bu modeli alabilirsiniz.

CEVAP VER