Gelinlere Özel Altın Set Modelleri

0
447 views

Düğün alışverişinde damat tarafından gelin adayına altın takı seti hediye edilmesi adetlerimiz arasındadır. Düğün alışverişinde alınan altın setleri, düğün günü gelin adayı gelinliği ile birlikte takar ve bu setler gelinlere ayrı bir güzellik katar. Gelinliğin tamamlayıcı unsuru olan altın setler, değişen moda akımları ile birlikte her yıl daha farklı tasarımlarda vitrinleri süslemektedir. Geçmiş yıllara oranla, artık altın setlerde çok geniş bir model yelpazesinin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. O nedenle, gelin adaylarının altın set alışverişinde aceleci davranmamalarını ve özenle seçim yapmalarını öneriyoruz.

Gelinlerin düğün günü ışıltısını ve zerafetini yansıtan altın setler, her zevke hitap eden yüzlerce farklı tasarımla alıcılarını bekliyor. Yeni sezon altın setler arasında gelin adaylarının artık daha zarif modellere yöneldiklerini söyleyebiliriz. Renkli taşlı altın setler ve pırlantalı altın setler de günümüzde oldukça beğenilmektedir.

Son yıllarda takı modasında hakim olan Osmanlı esintileri, altın setlerde de kendini gösteriyor. En yeni altın setler arasında; zümrüt ve yakut taşlı setlerin yeniden göz kamaştırıcı modellerle gelin adaylarının hayran kaldıkları modeller arasında yerini alıyor.

Altın set alırken gelin adaylarının bazı hususlara dikkat etmesi gerekiyor. Öncelikle satın alacağınız altın setin düğün sonrasında kullanabileceğiniz bir model olmasına özen gösterin. Abartılı bir altın set alırsanız, düğün sonrasında bir daha bu takıları takma şansınız olmayabilir. Oysa ki, artık çok zarif ve büyüleyici güzellikte altın setler mevcuttur. Sizler de seçiminizi her daim kullanabileceğiniz altın set modelleri arasından yapabilirsiniz.

Gelinlere-ozel-altin-set-modelleri-1 Gelinlere-ozel-altin-set-modelleri-2 Gelinlere-ozel-altin-set-modelleri-3 Gelinlere-ozel-altin-set-modelleri-4

CEVAP VER