Düğün ve Nişan Altın Set Modelleri

0
699 views

Düğün ve nişan alışverişlerinde geline damat ailesi tarafında hediye alınan altın setler, her sezon yenilenen tasarımlar ile göz kamaştırıyor. Altın takı setleri, gelinlerin gerdanlarında son derece muhteşem görünen ve bir o kadar şık takılardır. Bu setler; genellikle küpe, kolye ve bileklikten oluşmaktadır.

Düğün ve nişanların vazgeçilmez aksesuarı olan altın set takımları, beyaz altın ve sarı altın seçenekleri ile vitrinlerde yerini alıyor. Gelin adaylarının en çok ilgi gösterdikleri modeller ise; genellikle taşlı ve beyaz altın setlerdir. Bu setlerin düğün sonrasında da kullanımı daha rahat olduğu için, gelin adaylarının tercihi beyaz altın setler oluyor. Sarı altın setler ise; düğün sonrasında bu seti bozdurmak istediğiniz zaman, satış fiyatı beyaz altın kadar düşmemektedir.

2015’in en çok beğenilen düğün altın setleri; su yolu takı setleridir. Sıralı taşlı bu setler, düğün sonrası davetlerde de kullanabileceğiniz zarif takılardır. Bunun yanı sıra; zümrüt, pırlanta ve diğer değerli mücevherler ile süslenen altın set modelleri de oldukça ilgi çekici takılardır.

Altın takı setler, yeni sezonda çok zengin alternatifler ile gelinlerin beğenisine sunuyor. Düğün öncesi takı alışverişine çıkacak olan gelin adaylarına, öncesinde piyasa araştırması yapmalarını ve yılın trend altın setlerine göz gezdirmelerini tavsiye ediyoruz. Her tarza hitap eden zengin çeşit yelpazesi ile altın setler, bayanlara hediye edilebilecek en güzel takı seçenekleridir.

Dugun-nisan-altin-set-modelleri-2 Dugun-nisan-altin-set-modelleri-3 Dugun-nisan-altin-set-modelleri-4 Dugun-nisan-altin-set-modelleri-5

CEVAP VER