Altın Set Çeşitleri

0
272 views

Altın setler, bayanların hayatında her zaman kullanmak isteyecekleri şıklıkta ve ışıltıda takılardır. Tabi, altın set alırken bayanların dikkat etmesi gerekmektedir. Özellikle altın takı alışverişlerinden sahte ile orijinal olup olmadığını ayırt etmeli ve güvenilir markaların koleksiyonlarından seçim yapmalısınız.

Her zaman bayanların tercih ettiği altın takılar arasından en kullanışlı olanlar, altın set modelleridir. Bu setler genellikle küpe, yüzük ve kolyeden oluşur. Birbiriyle uyumlu ve aynı modeldeki bu takıların bir set haline getirilmesi ile birlikte, bayanlar takı kombini yapma zahmetinden de kurtulmuş olurlar. Sizler de aynı model ve birbiriyle uyumlu takı kombini yapmak istiyorsanız, takı alışverişlerinde altı setlere mutlaka göz gezdirmelisiniz.

2015’in trendi atın setler, yine göz kamaştırıcı tasarımları ile hanımların beğenisini kazanıyor. Özellikle su yolu altın setlerin bu yıl bayanların ilgi gösterdikleri modellerin başında olduklarını söyleyebiliriz. Su yolu takı setlerini hanımlar özel günlerde abiye kıyafetleri ile kombin yaparak, güzelliklerini bir adım daha çarpıcı hale getirmektedirler.

3 lü altın setler, geniş bir model yelpazesine sahiptir. Yine altın setler arasında değerli taşlar ile süslenen modeller de hanımların favori takıları arasındadır. Gösterişli modellerden, klasik ve sade tasarımlara kadar geniş bir çeşitliliğe sahip altın takı setlerinin modası hiç geçmiyor. Gelişen takı sektörü ile her geçen gün yeni modellerin bizlere sunuluyor. Gelinlere özel altın set tasarımları da görülmeye değerdir.

Altin-set-cesitleri-1 Altin-set-cesitleri-2 Altin-set-cesitleri-3 Altin-set-cesitleri-4

CEVAP VER