En Şık 3 lü Setler

0
185 views

3 lü setler, uyumlu ve bir o kadar farklı modellerde hanımlara sunulan takılardır. Günümüzde vitrinleri süsleyen 3 lü mini setler, özellikle düğün alışverişinin vazgeçilmez parçalarıdır. Gelinlere alının bu şık setler, düğün öncesinde, nişan ve söz töreninde hediye edilmektedir. Aynı zamanda, çalışan bayanlar da 3 lü mini setler ile daha şık bir görünüme bürünmektedirler. Zarifliği ve zerafeti bir arada sunan bu setler, bayanlara takdim edilebilecek en güzel hediye seçenekleri arasındadır. Özellikle renkli taşlı ve değerli taşları yer aldığı 3 lü setleri hanımların beğenerek kullandıklarını görmekteyiz.

Tektaş 3 lü setlerin, bayanların favorilerinden biridir. Yine; yıldızlı, sonsuzluk, nazar boncuklu, motif taşlı, renkli taşlı, swarovski taşlı, plaka, kalp motifli, akik taşlı gibi birbirinden güzel 3 lü setler de bayanların en beğendiği modeller arasında yerini koruyor. Bunun yanı sıra; pırlantalı ve beyaz altın tasarımların da bayanların günlük hayatlarında ve özel günlerde kullandıklarını görmekteyiz. 3 lü altın setleri sizler de her ortamda tercih edebilir ve şıklığınızı taçlandırabilirsiniz.

2015 takı modasının gözde parçalarından olan 3 lü setler, geniş bir fiyat aralığı ile satışa sunulmaktadır. Birçok zarif model, bütçenizi aşmayacak ve çok cazip fiyatlar ile alıcılarını beklemektedir. Sizler de kendinize güzel bir jest yaparak, bu takı setlerinden edinebilir ve kendi zevkinize hitap eden 3 lü setleri ayrı ayrı da kullanabilirsiniz.

En-guzel-3lu-setler-1 En-guzel-3lu-setler-2 En-guzel-3lu-setler-3 En-guzel-3lu-setler-4

CEVAP VER